Home » Dijipod Bölüm #7: 2020’de İnternetten Para Kazanma ve Ek Gelir Konusunda En İyi Yol Hangisi? Adsense, Mobil, Freelance, Online Eğitim, Yazılı

Dijipod Bölüm #7: 2020’de İnternetten Para Kazanma ve Ek Gelir Konusunda En İyi Yol Hangisi? Adsense, Mobil, Freelance, Online Eğitim, Yazılı

Herkese merhaba, dijipod’un 7.bölümüne hepiniz hoş geldiniz. İlk 6 bölümün ardından gelen tüm geri bildirimler için tekrar teşekkür etmek istiyorum.

UpWork, Adsense ve Pinterest bölümlerinin ardından pasif gelir elde etme konusunda pek çok soru aldım, bunları olabildiğince detaylı bir şekilde cevaplamaya çalıştım. Tabii bu noktada henüz ele alamadığım bazı konu başlıkları da oldu. Bunları daha detaylı bir şekilde 2.sezonda konuklarla işlemeyi planlıyorum. Haftaya yayınlanacak olan 8.bölümün ardından 2-3 haftalık kısa bir ara vereceğim. Daha sonra tüm hızımızla devam edeceğim.

2019 benim için güzel bir yıl oldu. Kariyer gelişimi açısından pek çok yeniliği uygulayabildim, hala yolda olanlar var. Bununla birlikte kişisel açıdan ek gelir yaratma konusuna da titiz bir şekilde eğilmeye çalıştım. Hala yolun başında olduğunu düşünüyorum ve 2020’de deneyebileceğim, hazırda devam eden alanlar ile birlikte bir kafa açma, fikir verme veya beyin fırtınası için 7.bölümü hazırladım.

Bu bölümde web sitesi oluşturarak para kazanma, mobil uygulama, tema-eklenti satışı, freelance hizmet, online eğitim, affiliate pazarlamaya değineceğim. 2020’de uygulamaya alabileceğim konu başlıkları bunlar olacak. Yıl içerisinde bazı değişiklikler olursa bunları da mutlaka sizlerle paylaşırım.

Hazırsanız konu başlıklarımız üzerinden bir 2020 projeksiyonu hazırlayalım.

Spreaker üzerinden yaptığım yayını Spotify, iTunes, Deezer, Google Podcasts, Castbox platformları üzerinden dinleyebilirsiniz.

Yayında Bahsettiğim Konular İçin Linkler;

  • Envato -> TIKLA
  • Chupamobile -> TIKLA
  • Onur Özcan & Serbay Arda Ayzit Twitch Yayını -> TIKLA

Spotify Hemen Dinlemek için TIKLAYIN

iTunes Hemen Dinlemek için TIKLAYIN

Leave a Reply

Your email address will not be published.