SEO ile İlgili Güncel Haber Kaynakları: En Son SEO Haberlerini Takip Edin

Bu konu üzerine çok fazla soru soruluyor ve herkes SEO ile ilgili son gelişmeleri ve haberleri nasıl takip edebilirim diye merak ediyor. Cevabı hemen paylaşalım :)


SEO, online trafik kaynaklarında inanılmaz avantaj ve hızlı büyümenizi sağlayan etkili bir silah. SEO hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler, son gelişmeleri nasıl takip edebilirim diye soranlar ve merak edenler için düzenli olarak güncellenen SEO kaynaklarını sizler için bir araya getirdim.

İngilizce kaynaklar ağırlıklı olmak üzere Türkçe kaynaklar da mevcut.

 1. 1 Search Engine Land


  SEO endüstrisinin en otoriter SEO ve teknoloji medya sitesi diyebiliriz. Konuk yazarları ve son gelişmeler ışığında yapılan değerlendirmeler, örnek vaka çalışmaları ile ön plana çıkmaktadır. Sadece Google değil, Yandex ve Bing’e hatta Duckduckgo’ya dair de haberleri takip edebilirsiniz.  

 2. 2 Search Engine Journal


  SEO endüstrisinin otoriter SEO kaynaklarından bir tanesidir. Son gelişmeleri, örnek vakaları önemli konuk yazarlar ile değerlendirmektedir.

 3. 3 Search Engine Watch


  SELand ve SEJournal gibi otoriter bir haber ve bilgi kaynağıdır. 

 4. 4 Ahrefs Blog


  Mutlaka takip edilmesi gereken, düzenli güncellenen ve ele aldığı her konuda güncel gelişmeleri ve derin analizleri yayınlayan blogdur.

 5. 5 Search Engine Rountable


  Rusty Brick'in gözbebeği, Google yöneticilerinin veya İngilizce webmaster forumlarındaki anı çıkışlarda ve paylaşımlarda bunu hemen haber haline getiren bir platform. Takip edilesi.


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir