Home » Podcast Serisi ‘dijipod’ Yayında: Ajansın verdiği SEO teklifini yüksek bulup backlink paketi satın alan girişimcilere ne oluyor?

Podcast Serisi ‘dijipod’ Yayında: Ajansın verdiği SEO teklifini yüksek bulup backlink paketi satın alan girişimcilere ne oluyor?

Bu yıl uzun bir süredir gerçekleştirmek istediğim podcast yayınlarına başlamak adına Dijipod’u hayata geçirmeye karar verdim.

İlk bölüm olması itibarıyla bir test yayını olarak kabul etmenizi rica ederim 🙂 Teknik açıdan bazı sıkıntılar olabilir, ilerleyen yayınlarda düzeleceğini garanti edebilirim.

Spotify İçin TIKLAYIN

iTunes İçin TIKLAYIN

Dijipod’da dijital pazarlama başta olmak üzere SEO, içerik pazarlama, sosyal medya, mobil pazarlama gibi pek çok konuyu işleyeceğiz. Aynı zamanda günlük ofis yaşantısı, verimlilik gibi konulara da değineceğim. Konuk ağırlamayı da çok istiyorum.

Bu zamana kadar Dijihack için gelen geri bildirimler için herkese çok teşekkür ederim.

Gelelim 1.bölüme.

Konu başlığımız: “Ajansın verdiği SEO teklifini yüksek bulup backlink paketi satın alan girişimcilere ne oluyor?”

Bir ajansın verdiği teklifi yüksek bulabilirsiniz ancak ülkemizdeki pek çok kaynak ve SEO ile ilgili bilgi hala 5 yıl öncesini takip ettiği için uzmanlar olarak sıkıntı yaşıyoruz.

Bunu bireysel olarak aşabilmenin tek yolu ya topyekün hareket etmek ya da çevremizden başlayarak bu bilgilerin yayılmasını sağlamak.

Spreaker ve Spotify linkleri aktif. iTunes, Deezer, Google Podcasts üzerinden de dinleyebilirsiniz.

Spotify İçin TIKLAYIN

iTunes İçin TIKLAYIN

Leave a Reply

Your email address will not be published.