Home » Mobil Uygulamalarınızdaki Etkileşim Oranlarınızı Arttırmak İçin Kolayca “Hikayeler(Story)” Entegrasyonu Yapın

Mobil Uygulamalarınızdaki Etkileşim Oranlarınızı Arttırmak İçin Kolayca “Hikayeler(Story)” Entegrasyonu Yapın

App Samurai ekibi tarafından geliştirilen ve mobil uygulamalarınızdaki etkileşimi arttırabileceğiniz hatta dönüşüm optimizasyonu için de kullanabileceğiniz bir araçtan bahsetmek istiyorum bugün; Storyly.

Storyly’nin oldukça ilginç ve harika bir hikayesi var. Medium üzerinde ekip ve ürünün hikayesi ile ilgili bilgilere şu linkten ulaşabilirsiniz.

Storyly ile mobil uygulamanıza bir SDK eklemesi yaparak kolayca hikayeler(Story) entegrasyonu yapabiliyorsunuz. Bildiğiniz üzere Snapchat’in başlattığı ve daha sonra Instagram’ın kopyaladığı “Story” özelliği tüm dünyada büyük yankı uyandırmış ve uygulama için etkileşimleri arttıran bir numaralı özellik haline gelmişti. Hikayeler sayesinde kullanıcılarımıza hızlı tüketebilecekleri daha fazla içerik sunarken bir yandan daha fazla etkileşim ve dönüşüm elde edebiliyoruz. Storyly de işte bu noktada devreye girerek işimizi kolay bir şekilde halletmemizi sağlıyor.

Faaliyet gösterdiğiniz sektör çok fark etmiyor, zira Storyly’yi pek çok farklı kategorideki uygulama rahatlıkla kullanabiliyor.

Araçtaki geliştirmeler yapıldıktan sonra başarılı bir ProductHunt lansmanı gerçekleştiren Storyly’nin günün ürünü seçildiğini de söylemek isterim. Hemen incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Servisin ücretsiz paketinin olduğunu da hemen ekleyeyim.

Hemen İncelemek için TIKLAYIN

Leave a Reply

Your email address will not be published.