Home » Dijital Pazarlama Çalışmalarınızı Telefondan Yönetmek İçin Kullanabileceğiniz 8 Uygulama

Dijital Pazarlama Çalışmalarınızı Telefondan Yönetmek İçin Kullanabileceğiniz 8 Uygulama

Dijital pazarlama uzmanları olarak sürekli bilgisayar başında vakit geçiremiyoruz. Bunun yanı sıra düzenli olarak takip etmemiz gereken sürekli işler var.

Dijital pazarlama çalışmalarınızda akıllı telefonlarınızdan yönetim sağlayabileceğiniz mobil uygulamaları sizler için derledim. Olmazsa olan Slack’i dahil etmedim.

1.Facebook Reklamlar

Facebook Reklamlar Android ve iOS uygulamalası ile birlikte Facebook ve Instagram reklamlarınızı mobilden yönetebilirsiniz. Özellikle bütçe yönetimi konusunda çok büyük kolaylık sağlıyor ve bilgisayara gerek duymadan düzenleme yapabiliyorsunuz.

Android için tıklayın.

iOS için tıklayın.

2. Google Ads

Facebook Ads uygulamasında olduğu gibi bütçe yönetimi, kampanya durdurma, devam ettirme, metrikleri inceleme konusunda büyük kolaylık sağlıyor.

Android için tıklayın.

iOS için tıklayın.

3. Google Analytics

Google Analytics’in mobil uygulamasını anlatmaya gerek yoktur diye düşünüyorum. Neredeyse saatlik düzeyde kullandığım Analytics mobil uygulaması da olmazsa olmazlar arasında yer alıyor.

Android için tıklayın.

iOS için tıklayın.

4. Hubspot Mobile

Inbound Pazarlama’da dünyanın öncüsü olan CRM platformu Hubspot’un mobil uygulaması da CRM yönetimi ve takibi için büyük kolaylık sağlıyor.

Android için tıklayın.

iOS için tıklayın.

5. Mailchimp

Şimdi tamam yukarıda Hubspot’u vermesine verdik ama Hubspot kullanmayan muhakkak vardır. Hubspot ile birlikte dünyanın en çok kullanılan mail marketing platformu Mailchimp’i vermesek olmaz. Ya delivery rate neydi, bounce rate ne kadar, kaç kişi listeden ayrıldı diye düşünürken bir daha bilgisayarı açmaya gerek yok. Hemen mobil uygulamaya yöneliyoruz.

Android için tıklayın.

iOS için tıklayın.

6. Signals by SEOmonitor

Signals, SEOmonitor tarafından geliştirilen bir mobil uygulama. SEOmonitor’ün mobil versiyonu değil. Signals aslına bakarsanız yönetici kadronun SEO performansını günlük olarak basit kartlar ve veriler şeklinde takip edebileceği bir uygulama. Özellikle C-level kişilerin kolaylıkla kullanabileceği tarzda hazırlanmış.

Android için tıklayın.

iOS için tıklayın.

7. Canva

Sürekli Analitik araçlar vermek olmaz. Dışardasınız ve acil bir sosyal medya paylaşımı yapılması gerekti. Instagram için çok basit olmayan ama şık da duran bir şeye ihtiyacınız var. İşte tam da bu noktada Canva imdadınıza yetişiyor. Otomatik boyutlandırma, hazır template’ler ve yazı ekleme, düzenleme, hızlı paylaşım.

Android için tıklayın.

iOS için tıklayın.

8. Adobe Spark Post

Canva’nın muadili olarak karşımıza çıkan Adobe Spark Post’un bir de Video uygulaması bulunuyor. Hazır template’ler ile hızlıca şık bir tasarım yapabilirsiniz.

Android için tıklayın.

iOS için tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.