Home » Ajanslar ve Freelancer’lar İçin: Web Sitenize SEO Analiz Aracı Ekleyerek Lead Sayınızı Arttırın

Ajanslar ve Freelancer’lar İçin: Web Sitenize SEO Analiz Aracı Ekleyerek Lead Sayınızı Arttırın

SEO konusunda danışmanlık veren ajanslar ve freelance çalışanlar çok iyi bilir ki potansiyel müşteriyi ikna edip müşteriye dönüştürmenin ilk yolu bir analiz raporundan geçer. Bu analiz raporu da saatler, eğer büyük bir müşteriyse günler alır. İlk intiba çok önemlidir ve müşterinin genel hatlarıyla eksikleri çıkarılıp belirli bir ön strateji paylaşılır.

Potansiyel müşterileriniz ile ilk önce web sitenizde tanışırsınız ve içeriklerinizle onlara dokunur, ilk etkileşime burada geçersiniz. Peki web sitenizde bir orta düzeyde bir SEO analiz aracı olsa ve onlara hemen PDF bir rapor verebilseniz nasıl olur? Kuşkusuz ki ikna ediciliğiniz ve otoriteniz potansiyel müşterinizin gözünde artacaktır.

Bunu sağlayabileceğiniz, web sitenizde embed edebileceğiniz bir SEO analiz aracı mevcut. Bu araç ile birlikte kendi logonuz ve şirket bilgilerinizle “whitelabel” bir raporu dakikalar içinde sunabiliyorsunuz. Araç ücretli, 39 dolar ve 79 dolar olmak üzere iki paketi mevcut. Ücretsiz deneme sürümü de var. Araç İngilizce; ancak güzel haberi hemen vereyim; Türkçe dili ve çevirileri mevcut. Sitenize 3 farklı şekilde de embed edebiliyorsunuz. Harika değil mi? (Aracın verdiği örnek raporun linkini de hemen şuraya bırakıyorum.)

Eğer denemek isterseniz sizi hemen aracın web sitesine alalım.

Leave a Reply

Your email address will not be published.