Home » Abandoned Cart: Ürünlerini Sepette Bırakıp Giden Kullanıcıları Yeniden Hedeflemek İçin 7 Araç

Abandoned Cart: Ürünlerini Sepette Bırakıp Giden Kullanıcıları Yeniden Hedeflemek İçin 7 Araç

E-ticarette kullanıcıların ürünlerini sepette bırakıp gitmesi oldukça sık karşılaşılan bir durum. Bunu bizler de çok sık yapıyoruz.

  1. Cartstack

HEMEN İNCELE

Cartstack, abandoned cart diyince akla gelen ilk çözümlerden birisi oluyor. Geniş entegrasyon seçeneği ve özellikleri ile sepette ürün bırakıp giden kullanıcıları geri çağırmak için ideal bir araç.

2. DynamicYield

HEMEN İNCELE

Rejoiner de kullanımı oldukça kolay olan dashboard’u ile güzel seçenekler sunuyor.

4. Mailchimp Abandoned Cart Email

HEMEN İNCELE

Pazarlama profesyonellerinin bir numaralı dostu, eposta kampanyası denildiğinde akla ilk gelen çözüm olan Mailchimp’in Shopify, Bigcommerce ve Woocommerce için çalışan aracı da kullanılası abandoned cart araçları arasında.

5. Cart Rocket

HEMEN İNCELE

Cart Rocket de Cartstack gibi abandoned cart çözümleri üzerine yoğunlaşmış bir girişim ve güzel özellikler sunuyor. Flow akışı üzerinde özellikle çalışma yapmışlar.

6. Recapture.io

HEMEN İNCELE

Recapture de listemizde yer alan diğer çözümler gibi kullanımı oldukça kolay bir araç. Flow akışlarını kendiniz belirleyerek kurallar oluşturabiliyorsunuz.

7. Active Campaign

HEMEN İNCELE

Custom yazılımlar için yetersiz kalsa da hazır e-ticaret sisteminiz için kullanabileceğiniz bir abandoned cart çözümüne sahip olan Active Campaign’i de test edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.